KS Energia Kozienice Rocznik 2006/2007 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Losowa galeria

Ślub Trenera Pawła 2014 r.
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 18, wczoraj: 56
ogółem: 141 679

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Terminy treningów 18.09.2017 - 23.09.2017 - ZMIANA GODZINY...

  • autor: pawel4, 2017-09-18 12:52

Terminy treningów w bieżącym tygodniu:

Poniedziałek: 

Grupa 2006 ma wolne.

Na trening do grupy 2005 o godz. 18.30 na ZSZ przychodzą:

J. Skotak, A. Figura, W. Boryczka, J. Kacperek, B. Wójcik, B. Modzelewski, W. Maciąg, P. Pułkowski.

Wtorek: 

mecz: Proch Pionki - KS Energia Kozienice, zbiórka i wyjazd o godz. 16.10 pod klubem, zabieramy stroje klubowe, buty korki i turfy, ochraniacze, dokument ze zdjęciem, wodę mineralną. Mecz gramy o godz. 17.00. Kadra na mecz: K. Bolek, W. Boryczka, A. Figura, M. Gizicki, D. Korczyński, J. Kublik, J Kurman, B. Maciąg, W. Maciąg, K. Marchewka, B. Modzelewski, S. Popiel, J. Skotak, P. Traczyk, M. Tylus, I. Zonenberg, W. Zwolski, P. Pułkowski.

Czwartek:

trening: godz. 17.00 - 18.30 Boisko sztuczne ZSZ - grupa 2006 (tylko w tym tygodniu z uwagi na mecz we wtorek)

Sobota:

mecz: KS Energia Kozienice - Orlik Radom zbiórka o godz. 9.45 na boisku ZSZ, zabieramy stroje klubowe, buty turfy i korki, ochraniacze, dokument ze zdjęciem, wodę mineralną. Mecz gramy o godz. 10.30. Kadra na mecz: K. Bolek, W. Boryczka, M. Gizicki, D. Korczyński, J. Kublik, J Kurman, W. Maciąg, K. Marchewka, B. Modzelewski, S. Popiel , P. Traczyk, M. Tylus, I. Zonenberg, W. Zwolski, A. Arendarski.

Na mecz do grupy 2005 przychodzą:

B. Maciąg, P. Pułkowski, J. Skotak, B. Wójcik, A. Figura, J. Kacperek.

mecz będzie rozegrany również na boisku ZSZ, zbiórka o godz. 8.15 mecz o godz. 9.00.

UWAGA!

Do wszystkich - prosimy informować o nieobecnościach.


Terminy treningów 11.09.2017 - 17.09.2017

  • autor: pawel4, 2017-09-11 12:56

Terminy treningów w bieżącym tygodniu:

Poniedziałek: 

trening: godz. 17.00 - 18.30 Boisko naturalne PG2 - grupa 2006

Środa: 

mecz: KS Energia Kozienice - Kraska Jasieniec, zbiórka o godz. 16.45 na boisku ZSZ, zabieramy stroje klubowe, buty korki, ochraniacze, dokument ze zdjęciem, wodę mineralną. Mecz gramy o godz. 17.30. Kadra na mecz zostanie podana na treningu w poniedziałek.

trening: godz. 18.30 - 20.00 Boisko sztuczne ZSZ - grupa 2005 - przychodzą chłopcy którzy nie będą grali w meczu.

Piątek:

trening: godz. 17.00 - 18.30 Boisko sztuczne ZSZ - grupa 2006

Sobota:

mecz: KS Energia Kozienice - Broń Radom zbiórka o godz. 10.15 na boisku ZSZ, zabieramy stroje klubowe, buty korki, ochraniacze, dokument ze zdjęciem, wodę mineralną. Mecz gramy o godz. 11.00. Kadra na mecz zostanie podana na treningu w piątek.

UWAGA!

Do wszystkich - prosimy informować o nieobecnościach.


Terminy treningów 04.09.2017 - 10.09.2017

  • autor: pawel4, 2017-09-04 13:00

Terminy treningów w bieżącym tygodniu:

Poniedziałek: 

trening: godz. 17.00 - 18.30 Boisko naturalne PG2 - grupa 2006

Środa: 

mecz wyjazdowy: Młodzik Radom - KS Energia Kozienice, zbiórka o godz. 13.30 pod klubem, zabieramy stroje klubowe, buty korki, ochraniacze, dokument ze zdjęciem, wodę mineralną. Mecz gramy o godz. 15.00. Na mecz jedzie ta sama kadra co w sobotę. Jeżeli ktoś nie będzie mógł się zwolnić ze szkoły informuje maksymalnie jutro.

trening: godz. 18.30 - 20.00 Boisko sztuczne ZSZ - grupa 2005 - przychodzą chłopcy którzy nie pojechali na mecz.

Piątek:

trening: godz. 17.00 - 18.30 Boisko sztuczne ZSZ - grupa 2006

Sobota:

mecz wyjazdowy: Beniaminek Radom - KS Energia Kozienice 2006 godz. 11.00 RADOM.

Zbiórka godz. 9.30 pod klubem na ul. Sportowej 3, zabieramy stroje klubowe, buty turfy, ochraniacze, dokument ze zdjęciem, wodę mineralną. Kadra zostanie podana w piątek na treningu.

na mecz jadą:

Bolek, Boryczka, Figura, W. Maciąg, B. Maciąg, Korczyński, Kurman, Gizicki, Marchewka, Modzelewski, Tylus, Traczyk, Zonenberg, Skotak, Popiel, Kublik.

UWAGA!

Do wszystkich - prosimy informować o nieobecnościach.


Podział na grupy

  • autor: pawel4, 2017-08-28 13:06

Od początku sierpnia trenujemy w nowym podziale na roczniki i grupy, dla tych którzy nie byli na spotkaniu na poniżej przedstawiamy nowy podział:

Grupa 2006 - Trener Paweł Rajn

A. Arendarski, K. Bolek, W. Boryczka, A. Figura, M. Gizicki, J. Kacperek, D. Korczyński, J. Kublik, J. Kurman, B. Maciąg, W. Maciąg, K. Marchewka, B. Modzelewski, S. Popiel, P. Pułkowski, B. Siderski, J. Skotak, P. Traczyk, M. Tylus, B. Wójcik, I. Zonenberg, W. Zwolski, E. Sadowy, M. Smolarczyk,

Grupa 2005 - Trener Radosław Bienias tel. 667 344 856

W. Bernaś, E. Chołuj, K. Gołębiak, J. Krekora, K. Lenarczyk, A. Miękus, J. Milcuszek, K. Molendowski, M. Radecki, B. Strąg, F. Szewczyk, J. Zawadzki, Ł. Wójcik, M. Dunaj, W. Tubielewicz, P. Mąkosa, M. Paluszek, W. Lutek, Czarnecki, Ruba, Pomarański, Bawszcz, M. Skiba.

Grupa 2004 - Trener Bartłomiej Molenda tel. 607 946 297

M. Korzeń, J. Kasjaniuk, K. Kwaśnik, K. Zabiegałowski, H. Gola, K. Szyber, D. Jankowski, S. Skrzypczyk, D. Wójcicki, K. Ochocki, A. Tęcza, P. Włodarczyk, J. Cieślakowski, M. Dymon, A. Kopyt, B. Kowalski, K. Orzechowski, Ł. Toporek, F. Lach, I. Romanowski, S. Chojecki, E. Wolszczak.

Trenerem pomocniczym w rocznikach 2005 i 2006 jest Tomasz Marchewka.

Kolejne spotkanie z rodzicami odbędzie się w we wrześniu.


Terminy treningów 28.08.2017 - 02.08.2017 - zmiana terminu...

  • autor: pawel4, 2017-08-28 12:53

Terminy treningów w bieżącym tygodniu:

Wtorek: 

trening: godz. 17.00 - 18.30 Boisko sztuczne ZSZ - grupa 2006

Środa: 

trening: godz. 17.00 - 18.30 Boisko sztuczne ZSZ - grupa 2006

Piątek: 

lekarz w klubie godz. 17.00 grupa 2006

trening: godz. 18.30 - 20.00 Boisko sztuczne ZSZ - grupa 2006

Sobota:

mecz wyjazdowy: Junior Radom - KS Energia Kozienice 2006 godz. 9.00 RADOM.

Zbiórka godz. 7.30 pod klubem na ul. Sportowej 3, zabieramy stroje klubowe, buty turfy, ochraniacze, dokument ze zdjęciem, wodę mineralną.


BADANIA!!!

  • autor: pawel4, 2017-08-28 12:42

Proszę o wykonanie badań: morfologia, OB, mocz, EKG (termin ważności badań 1 rok), jeżeli ktoś wykonywał badania w marcu nie musi teraz robić. 

Lekarz medycyny sportu będzie w klubie piątek (01.09.2017) od godz. 16.15. Proszę o poważne potraktowanie tematu.


Terminy treningów 21.08.2017 - 25.08.2017

  • autor: pawel4, 2017-08-21 17:45

Terminy treningów w bieżącym tygodniu:

Chłopcy z grupy 2006 od trenera Pawła Rajna którzy nie pojechali na obóz, trenują razem z grupą 2005 z trenerem Radkiem Bieniasem.

Środa: 

trening: godz. 19.00 - 20.30 Boisko sztuczne ZSZ

Czwartek: 

trening: godz. 18.00 - 19.30 Boisko sztuczne ZSZ

Piątek: 

Trener poda na środowym treningu.


Terminy treningów 14.08.2017 - 20.08.2017 + aktualizacja

  • autor: pawel4, 2017-08-14 13:12

Terminy treningów w bieżącym tygodniu:

Poniedziałek: 

trening: godz. 18.30 - 20.00 Boisko sztuczne ZSZ

Środa: 

trening: godz. 18.30 - 20.00 Boisko sztuczne ZSZ

Czwartek: 

turniej piłki plażowej: wszyscy chętni zbiórka o godz. 11.00 pod basenem w kozienicach

Piątek: 

Sparing: godz. 17.00 - 20.00 Boisko naturalne PG2 gramy z Wisłą Puławy i Radomiakiem Radom

Niedziela:

Wyjazd na obóz zbiórka godz. 8.00 na parkingu koło hali na ul. Sportowej. 


Archiwum aktualności


Kalendarium

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

29

09-2017

piątek

30

09-2017

sobota

Reklama

Zegar

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.